Основна складова успіху підприємства «АТА АБРАЗИВ» – інтереси наших клієнтів понад усе! Працюючи багато років на ринку абразивних матеріалів та інструментів, ми постійно шукаємо способи вдосконалення нашої продукції та послуг. У зв’язку з цим ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент абразивних інструментів компанії LUKAS.

LUKAS Immer das richtige Werkzeug. Німецький абразивний інструмент

Німецька компанія LUKAS протягом багатьох років посідає провідне місце серед європейських виробників обертального абразивного інструменту для фрезерування, шліфування та полірування. Надзвичайна якість та широкий асортимент абразивних інструментів LUKAS відповідають усім вимогам промислових підприємств будь-якої галузі: машинобудівної, авіаційної, суднобудівельної та багатьох інших.

Необхідно відзначити, що компанія LUKAS є членом Організації з безпеки абразивних інструментів (oSa), завдяки чому підприємство виробляє та випробовує весь абразивний інструмент з суворим дотриманням вимог щодо безпеки, які застосовуються ОБА, крім того, Інститут систем якості Німеччини (DQS) підтвердив, що стандарти абразивного інструменту LUKAS відповідають стандарту EN ISO 9001:2000.

 

Відео про виробництво абразивного інструменту LUKAS, (нім. мова) Шліфувальний круг LUKAS серії V3 Control – контроль в процесі роботи
«АТА АБРАЗИВ» реалізує абразивний інструмент LUKAS, який представлено в двох серіях шліфувальних інструментів: Промисловість (надійний абразивний інструмент для промислового застосування) та High Performance (шліфувальні інструменти високої якості).

Звернувшись в компанію «АТА АБРАЗИВ», Ви можете замовити абразивний інструмент LUKAS в широкому асортименті.

У серії «Промисловість»:

У серії «High Performance»:

Також в цю серію входить сімейство абразивних інструментів серії IQ, які без сумніву зацікавлять багатьох виробників. З цієї серії компанія «АТА АБРАЗИВ» пропонує своїм клієнтам пелюсткові пласкі шліфувальні диски, які гарантують шліфування високої якості.

За допомогою надійного та ефективного шліфувального інструменту LUKAS Ви зможете здійснювати шліфування найрізноманітніших матеріалів: інструментальної сталі, нержавіючої та жароміцної сталі та литва, чавуну, легованого алюмінію, магнію та міді.

Замовити абразивний інструмент LUKAS Ви можете за телефонами: +380 (61) 224-19-94, +380 (67) 610-17-36. Наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть підібрати саме той абразивний інструмент, який ефективно зарекомендує себе на Вашому виробництві.

 

PDF Каталог подукції LUKAS

Lukas (Лукас) – інформація про компанію, продукцію, що виробляється, стандарти якості Lukas (Лукас): інформація про компанію, продукцію, що виробляється, стандарти якості
   
Борфрези з твердих сплавів (твердосплавні борфрези) Lukas (Лукас) Борфрези з твердих сплавів (твердосплавні борфрези) Lukas (Лукас)
   
Шліфувальні головки Lukas (Лукас) Шліфувальні головки Lukas (Лукас)
   
Шліфувальний (шліфувально-полірувальний) інструмент на гнучкій основі Lukas (Лукас) Шліфувальний (шліфувально-полірувальний) інструмент на гнучкій основі Lukas (Лукас)
   
Надтвердий шліфувальний інструмент Lukas (Лукас), PDF каталог Надтвердий шліфувальний інструмент Lukas (Лукас)
   
Приводні шліфувальні машини Lukas (Лукас) Приводні шліфувальні машини Lukas (Лукас)
   
Набори інструментів та допоміжний матеріал Lukas (Лукас) Набори інструментів та допоміжний матеріал Lukas (Лукас)Доставка абразивного інструменту «АТА АБРАЗИВ»
За необхідності ми організуємо доставку обраного абразивного інструменту до будь-якого міста України: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Сімферополь, Севастополь, а також до районних центрів та сіл.
Можлива доставка до Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, країн Європейського союзу та СНД.