АТА АБРАЗИВ

м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 52
+380 61 224-19-94
+380 67 610-17-36
   Соціальні мережі
         
Друкувати сторінку

Абразивний інструмент «АТА АБРАЗИВ»

Пропонуємо якісні та надійні абразивні інструменти для різних видів абразивної обробки: шліфування поверхонь, заточування інструментів, обдирних робіт, зовнішніх та внутрішніх абразивних операцій, круглого, плаского шліфування, зачистки поверхонь.

Абразивний інструмент «АТА АБРАЗИВ» надзвичайно позитивно зарекомендував себе у роботі на багатьох промислових підприємствах України, демонструючи чудову результативність, високу зносостійкість та відмінну економічність свого використання в кінцевому результаті.

Ми пропонуємо клієнтам широкий асортимент абразивних інструментів для ручного і машинного використання

Бруски шліфувальні:

 • бруски шліфувальні квадратні БКВ;
 • бруски шліфувальні прямокутні БП;
 • нестандартні шліфувальні бруски.

Бруски шліфувальні

Даний абразивний інструмент широко застосовується для плаского та круглого зовнішнього шліфування (оброблення циліндрових, конічних поверхонь деталей), вертикального та горизонтального шліфування. За допомогою шліфувальних брусків здійснюються операції з хонінгування. В цілому цей абразивний інструмент підходить для операцій на всіх етапах абразивної обробки – від грубих обдирних робіт до суперфінішування.

Круги шліфувальні:

 • круги шліфувальні з прямим профілем ПП;
 • круги шліфувальні з виточкою ПВ;
 • круги шліфувальні чашкові конічні ЧК;
 • нестандартні шліфувальні круги.

Круги шліфувальні

Сфера застосування цих інструментів: зовнішнє та внутрішнє шліфування, пласке шліфування, шліфування різьби, ручне обдирне шліфування, заточування та доведення ріжучого інструменту.

Головки шліфувальні:

 • головки шліфувальні циліндричні AW;
 • головки шліфувальні кутові DW;
 • головки шліфувальні кульові F-2W;
 • головки шліфувальні кульові з циліндричною боковою поверхнею FW;
 • головки шліфувальні конічні з заокругленою верхівкою KW;
 • головки шліфувальні конічні EW;
 • нестандартні шліфувальні головки.

Головки шліфувальні

Перевага цього абразивного інструменту полягає у високому ступені шліфування різних поверхонь, зручності та гнучкості в роботі. Також головки шліфувальні успішно застосовуються в тих операціях, де конфігурація деталей не дозволяє застосувати крупніший абразивний інструмент.

 

Залежно від потреб виробництва, «АТА АБРАЗИВ» пропонує послуги з виготовлення якісного абразивного інструменту нестандартних конфігурацій на індивідуальне замовлення та з використанням специфічних матеріалів.

Для виготовлення стандартних абразивних брусків, кругів та головок ми використовуємо: електрокорунд нормальний (14А), електрокорунд білий (25А), карбід кремнію зелений (63С), карбід кремнію чорний (54С). Матеріали, які ми використовуємо для виробництва абразивного інструменту, відповідають вимогам діючих ГОСТів та мають чудові показники протягом багатьох років застосування.

Залежно від вимог відносно марки та зернистості абразивного матеріалу, ми виготовимо якісний абразивний інструмент, який служитиме довгі роки на Вашому виробництві. Щоб замовити абразивний інструмент «АТА АБРАЗИВ», вам достатньо зателефонувати за номерами: +380 (61) 224-19-94, +380 (67) 610-17-36. Наші консультанти нададуть Вам повну інформацію щодо абразивних інструментів «АТА АБРАЗИВ» та допоможуть зробити замовлення.Доставка абразивного інструменту «АТА АБРАЗИВ»
За необхідності ми організуємо доставку обраного абразивного інструменту до будь-якого міста України: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Сімферополь, Севастополь, а також до районних центрів та сіл.
Можлива доставка до Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, країн Європейського союзу та СНД.