Міцний, зносостійкий, зручний у використанні абразивний інструмент – запорука успішної роботи будь-якого промислового підприємства. Інструменти для шліфування, полірування та інших видів абразивної обробки сьогодні широко використовуються в багатьох сферах виробництва – машинобудуванні, верстатобудуванні, суднобудуванні, військовій, авіаційній та медичній промисловості. Сфера застосування абразивних інструментів і матеріалів є досить обширною. Шліфування, полірування, хонінгування, суперфінішування, розрізання матеріалів – ці та інші абразивні операції неможливі без різноманітних якісних абразивних інструментів.

«АТА АБРАЗИВ» пропонує своїм клієнтам якісні та міцні абразивні інструменти, що відповідають діючим ГОСТам. Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку абразивів ми вдосконалили свою продукцію та значно розширили асортимент абразивних інструментів.

Великий вибір продукції «АТА АБРАЗИВ»: шліфувальні (абразивні) головки, шліфувальні (абразивні) круги й шліфувальні (абразивні) бруски – вироблено за ГОСТами в різноманітному асортименті та має задовольнити найвимогливіших клієнтів. У числі наших клієнтів багато промислових підприємств України, Росії, Білорусі, Казахстану, країн близького та далекого зарубіжжя.

Бруски шліфувальні:

Бруски шліфувальні широко застосовуються для плаского та круглого зовнішнього шліфування, вертикального та горизонтального шліфування, хонінгування, грубих обдирних робіт або суперфінішування, залежно від марки абразивного матеріалу та зернистості.

Круги шліфувальні:

Круги шліфувальні застосовуються для зовнішнього та внутрішнього шліфування, шліфування різьби, заточування та доведення різального інструменту.

Головки шліфувальні:

За допомогою цього абразивного інструменту можна досягти високого ступеня шліфування різноманітних, у тому числі й труднодоступних, поверхонь.Реалізуємо білий електрокорунд 25А, пропонуються наступні фракції абразиву: F46 (країна походження Росія), F60 (країна походження Китай)                

Реалізуємо білий електрокорунд 25А, пропонуються наступні фракції абразиву: F46 (країна походження Росія), F60 (країна походження Китай). Упаковка – паперові мішки по 25 кг.Якщо специфіка виробництва вимагає абразивних інструментів нестандартних розмірів та конфігурацій, «АТА АБРАЗИВ» пропонує послуги з виробництва нестандартних інструментів на замовлення відповідно до креслень та специфікації клієнтів.

 

Абразивний інструмент виробництва LUKAS (Німеччина)

Ми йдемо в ногу з часом та віддаємо перевагу новим, вдосконаленим технологіям у сфері абразивної обробки не лише власного виробництва, а й відомих світових виробників абразивних матеріалів. «АТА АБРАЗИВ» пропонує промисловим підприємствам високоякісну продукцію всесвітньо відомої торгової марки LUKAS (вир-ва Німеччини).

Для абразивної обробки високої точності, супершліфування ми пропонуємо клієнтам основний асортимент продукції німецької компанії LUKAS:

А також інші абразивні інструменти цієї всесвітньо-відомої компанії, які суттєво полегшать та удосконалять операції з абразивної обробки на будь-якому підприємстві.Матеріали, що використовуються для виробництва абразивних інструментів

У своїй роботі ми використовуємо лише якісні, доступні та перевірені досвідом абразивні матеріали, що містяться у діючих ГОСТах:

 

Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте НАДІЙНІ АБРАЗИВНІ ІНСТРУМЕНТИ з тривалим строком експлуатації!