Електрокорунд білий виробляють з природних мінералів, збагачених та незбагачених руд, подрібнених сумішей методом плавлення в печах, охолодження, дробіння шматків розплаву та розсівання зерен, що утворилися, по фракціям. Сировиною для виготовлення електрокорунду білого 25А служить глинозем металургійний – кристалічний порошок білого кольору, який складається з декількох поліморфних різновидів оксиду алюмінію. Густина матеріалу – 3.90-3.95 г/см3, мікротвердість – 19.6-20.9 ГПа.

Электрокорунд белый (22А, 23А, 24А, 25А), фотография абразивного материала

Міцність, твердість, крихкість, термостійкість електрокорунду білого можна регулювати в процесі його виготовлення. Електрокорунд білий – твердіший, ніж електрокорунд нормальний, та використовується в інструменті з твердою зв'язкою (кераміка).

Цей абразивний матеріал відмінно зарекомендував себе при обробленні чавуну, нержавіючої сталі, виготовленні інструменту для оброблення загартованих твердих сталей, для шліфування деталей з металу і скла, при обробленні скла, шкіри, дерева. Електрокорунд білий успішно застосовується для доведення деталей в годинниковій промисловості, виготовлення шліфувальних брусків та кругів для шліфування важких в обробці сталей та сплавів. Шліфувальні круги з електрокорунду білого краще шліфують та менше припікають метал. У маркуванні позначається як 22А, 23А, 24А, 25А.